facebook

Języki

  • English
  • Deutsch
  • Polski
  • Русский

SuperiQ Villa

SuperiQ

Szanowni Państwo,

     Zapraszamy do naszej kameralnej Villi w jednej z ładniejszych dzielnic Sopotu. Oferujemy 15 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami, czajniki elektryczne, TV kablową i darmowy Internet.
Zmotoryzowanym klientom zapewniamy miejsca parkingowe na terenie posesji, a goście korzystający z transportu kolejowego mają tylko 100m do przystanku Sopot-Wyścigi

     Z ulicy Jana z Kolna, przy której mieści się Villa, jest praktycznie wszędzie blisko – tak, że na osławiony "Monciak" i, obowiązkowo, do kultowego klubu "Spatif", można dojść pieszo (1200m), a zarazem hałas nocnego życia nie wciska się przez otwarte okno, gdy chcemy wypocząć.
Wyprawa na romantyczny spacer nad brzeg morza (promenada ciągnie się od Gdyni Orłowa do Gdańska Brzeźna) i przy okazji na pyszną rybkę w znanym barze "Przystań" lub po prostu na plażę, to tylko 800m.
Dla miłośników hazardu olbrzymią zaletą jest bliskość Hipodromu… Tor wyścigów konnych znajduje się niemalże "tuż za płotem" - można udać się tam na piechotę i obstawić małą sumkę na swojego faworyta.
W celu aktywnego podniesienia poziomu adrenaliny mogą Państwo skorzystać z największego w Polsce toru kartingowego, mieszczącego się w niedużej odległości od naszej Villi.
W bliskim sąsiedztwie, na granicy Sopotu i Gdańska, znajduje się również "świeżutka" nowo-otwarta, najnowocześniejsza w Polsce, hala sportowo-widowiskowa Ergo-Arena, która oprócz imprez sportowych jest miejscem wielkich koncertów, spektakli teatralnych i operowych (500m).

Nie trzeba mieszkać w centrum, w zgiełku i kurzu, aby   b y ć   w samym centrum.

SuperiQ Villa została otwarta 08 sierpnia 2010, co nie znaczy, że już nic się nie zmieni - wygląd wnętrz będziemy modyfikować cały czas, w zależności od tego, co nam wyobraźnia podpowie.
Każdy pokój jest w innym stylu - w całej Villi nie znajdziesz dwóch takich samych!
Chcieliśmy stworzyć niepowtarzalny klimat, niesztampowe wnętrza, które szybko się nie znudzą i pobudzą Państwa wyobraźnię… czy nam się to udało – oceńcie Państwo sami.

Jesteśmy do usług dzień i noc przez cały rok.
Zapraszamy!